Přihlášení do aplikace

 

Přihlášení do aplikace

Přihlašovací jméno

Zadejte Vaše přihlašovací jméno do aplikace Dálkový přístup.

Heslo

Zadejte Vaše heslo.

Přihlásit se

Po kliknutí proběhne v případě zadání platných údajů přihlášení do aplikace a budete přeneseni na úvodní stránku Rychlá volba.

Vytvořit/obnovit zapomenuté heslo

Pokud jste Vaše heslo zapomněli nebo chcete vytvořit nové heslo, můžete kliknutím přejít na stránku “Vytvoření/obnovení přístupu do aplikace Dálkový přístup“ a nechat si přístup obnovit. Více na stránce nápovědy [Obnovení přístupu do aplikace Dálkový přístup].

Druhý krok ověření

Pokud je u účtu aktivní dvoufaktorová autentizace (2FA), zobrazí se pole pro zadání kódu z autentizační aplikace / kódu zaslaného v SMS zprávě.

Zadejte kód zobrazený ve Vaší autentizační aplikaci

Do pole zadejte jednorázový šestimístný číselný ověřovací kód, který vygenerovala Vaše autentizační aplikace, která je spárovaná s účtem, u kterého obnovujete heslo.

Pokud máte aktivní zároveň dvoufaktorovou autentizaci s ověřením pomocí kódu zaslaného v SMS, můžete využít alternativní způsob ověření kliknutím na “Ověření pomocí SMS zprávy“.

Zadejte kód zaslaný ve zprávě

Do pole zadejte jednorázový šestimístný ověřovací kód, který Vám byl zaslán v SMS zprávě na kontaktní telefon, který máte nastavený na stránce “Můj účet“.

Pokud máte problém s doručením SMS zprávy, můžete si nechat odeslat nový kód v SMS kliknutím na “Odeslat novou ověřovací zprávu“.

Pokud máte aktivní zároveň dvoufaktorovou autentizaci s ověřením pomocí autentizační aplikace, můžete využít alternativní způsob ověření kliknutím na “Ověření pomocí autentizační aplikace“.

Přihlásit se

Po zadání kódu klikněte na tlačítko “Přihlásit se“ a pokud byl zadaný kód v pořádku, zobrazí se úvodní obrazovka aplikace DP.